Про компанію

Доброго дня!

Ласкаво просимо на сторінку “Про компанію”

Наш сервіс базується у Харкові за адресою вул. Георгія Тарасенка, 126/1, і ми горді представити вам нашу діяльність та послуги.

Реквізити:

ФОП Лобода Юлiя Володимирiвна

Адреса офісу: м. Харків, Георгія Тарасенка, 126/1

Адреса для листування: 61003, м. Харків, а/с 9331

Запис в ЄДРПОУ 2 381 000 0000 007830 від 13.09.2012

ІПН: 3145211783

Email: [email protected]

тел: 0577626123

Наша місія полягає у наданні професійних послуг у сфері хостингу віртуальних серверів, продвинутих DNS-рішень та реєстрації доменів в українських доменних зонах. Ми віримо в те, що надійний хостинг і ефективне управління DNS є важливими складовими успішної онлайн-присутності для будь-якого бізнесу.

Наші основні послуги включають:

  1. Хостинг віртуальних серверів: Ми надаємо надійні і швидкі хостингові рішення, які відповідають вашим потребам. Незалежно від того, чи ви малий стартап, чи велика корпорація, ми маємо віртуальний сервер, що підходить саме вам.
  2. Продвинуті DNS-сервіси: Наші DNS-сервіси дозволяють вам ефективно управляти доменами та забезпечити безперебійну роботу вашого веб-сайту. Ми також пропонуємо можливість інтеграції API для більшого контролю.
  3. Реєстрація доменів: Ми допоможемо вам зареєструвати доменне ім’я в українських доменних зонах, щоб ваш бренд був присутнім в Інтернеті з найвідоміших адрес.

Ми пишаємося нашою експертністю та високою якістю обслуговування, і завжди готові надати вам підтримку на кожному етапі співпраці. Наша команда професіоналів працює для того, щоб забезпечити вашому бізнесу надійність та ефективність в онлайн-світі.

Якщо ви маєте будь-які питання або потребуєте консультації, будь ласка, зв’яжіться з нами за контактами, наведеними на нашому сайті. Ми завжди готові допомогти вам у ваших інтернет-проектах.

Дякуємо за інтерес до. Ми сподіваємося на плідну співпрацю з вами!

Прокрутити вгору